تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان :

رعایت اصول اخلاقی مهمتر از کسب قهرمانی است

به جهت بررسی عملکرد تیم های ورزشی شرکت کننده درششمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک مسکن -منطقه 6 جلسه ای با حضور مدیر شعب استان و اعضای تیم های ورزشی مدیریت برگزار شد.
طی این نشست که اعضای تیم های ورزشی فوتسال و والیبال  حضور داشتند بهروز سلیمانی - مدیر شعب استان ایلام - با تقدیر از تیم والیبال مدیریت بدلیل کسب مقام اول مسابقات منطقه 6  ، هدف از برگزاری جلسه را بررسی راهکارهای تقویت تیم های ورزشی مدیریت جهت حضور پر قدرت در مسابقات آتی عنوان کرد.
مدیر شعب استان در ادامه با اشاره به موفقیت بدست آمده توسط تیم والیبال مدیریت و کسب مقاوم اول اظهار داشت: مسابقات امسال نشان داد که با یکسری برنامه ریزی مناسب، تمرینات مداوم و استفاده از مربی خوب می توان به نتایج دلخواه رسید که نمونه آن موفقیت تیم والیبال مدیریت است.
سلیمانی تصریح کرد: با وجود استعدادهای فراوانی که در بین همکاران مدیریت استان وجود دارد با برنامه ریزی هدفمند می توان در تمامی رشته ها ی تیمی و انفرادی شرایط موفقیت ورزشکاران را فراهم نمود.
 وی سپس با اشاره به ویژگی های رفتاری یک ورزشکار گفت:در هر مسابقه برخورد وجود دارد و این برخورد یک امر طبیعی است ولی بی اخلاقی طبیعی نیست وباید تاکید کرد که اصل مهم و اساسی حضور در مسابقات ،رعایت اصول اخلاقی است هر چند که نباید نسبت به نتایج بی تفاوت بود.
وی افزود: در مسابقات دستگاههای اجرای یا شبکه بانک مسکن آنچه حایز اهمیت است ، کسب مقام قهرمانی نیست ، بلکه ایجاد روحیه نشاط، آمادگی جسمانی کارکنان و ایجاد یک جوصمیمی و دوستانه است که خوشبختانه این صمصمیت و همدلی با تلاش های همکاران مرکز ایجاد شده است.
درادامه این نشست همکاران به بیان دیدگاههای خود پرداخته و علل موفقیت تیم والیبال و نتایج تیم فوتسال مورد بررسی قرار گرفت و مصوب شد که جهت ساماندهی تیم های ورزشی مدیریت، کمیته های جداگانه ای تشکیل و هر فصل گزارش عملکرد تیم های ورزشی به مدیریت اعلام گردد.
لازم به ذکر است در ششمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان بانک مسکن منطقه 6کشور که با حضور تیم های ورزشی استانهای ایلام - لرستان- کرمانشاه- خوزستان وهمدان  طی روزهای 5الی7خرداد در استان لرستان برگزار شد، تیم والیبال مدیریت استان ایلام موفق به کسب مقام اول و راهیابی به مسابقات نهایی گردید. 
آخرین بروزرسانی 1394/11/19