تازه های اخبار تازه های اخبار

امام جمعه ایلام در دیدار با کارکنان بانک مسکن عنوان نمود:

بانک مسکن یک بانک دولتی است و مامنی است برای مردم

مدیر شعب – معاون مدیر شعب و جمعی از همکاران مدیریت استان ایلام با حجت السلام والمسلمین محمد نقی لطفی – نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام دیدار و گفتگو کردند
مدیر شعب – معاون مدیر شعب و جمعی از همکاران مدیریت استان ایلام با حجت السلام والمسلمین محمد نقی لطفی – نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلا م دیدار و گفتگو کردند.
 در این دیدار امام جمعه ایلام – با تقدیر ویژه از عملکرد بانک مسکن در خصوص خانه دار کردن مردم و خصوصا اجرای پروژه عظیم مسکن مهر اظهار داشت: با توجه به نیاز مبرم قشر عظیمی از مردم به مسکن، بانک مسکن در راستای تامین مسکن مردم، یکی از بانکهای بسیار موفق و کارآمد بوده و بخوبی توانسته این نیاز را مرتفع سازد.
بانک مسکن یک بانک دولتی است و مامنی است برای مردم. نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام با بیان این مطلب تصریح کرد: بانک مسکن همواره گامهای بلندی در جهت رفع مشکل مسکن مردم برداشته و شاهدیم که بیشترین تسهیلات پرداختی به نیازمندان توسط بانک مسکن پرداخت شده که با توجه به میزان حجم کار انجام شده ، یک توفیق بزرگ برای کارکنان و مجموعه بانک مسکن می باشد.
حاج آقا لطفی – امام جمعه ایلام - اظهار امیدواری کرد که رقم های جدید پرداختی بانک مسکن جهت ساخت یا خرید خانه بتواند تحرک مناسبی در جامعه و خانه دار کردن مردم ایجاد کند.
ایشان هم چنین با تقدیر از برپایی ایستگاه صلواتی توسط کارکنان بانک مسکن جهت پذیرایی از زایرین کربلا ، آنرا یک حرکت بسیار ارزشمند و قابل تقدیر دانستند .
امام جمعه ایلام همچنین در خصوص مطالبات معوق بر پرداخت مطالبات به عنوان یک تکلیف یاد کرد و تصریح نمود که در خطبه های نماز جمعه حتمابر پرداخت مطالبات توسط مردم تاکید خواهد نمود.
لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار صید محمد نصرالهی – مدیر شعب استان ایلام – در سخنانی به ارایه گزارشی از وضعیت منابع و مصارف و عملکرد بانک مسکن در بخشهای مختلف پرداخت و اظهار داشت: همواره بانک مسکن به عنوان یکی از چرخه های مهم اقتصادی کشور در عرصه سازندگی و رونق اقتصادی کشور فعالیت داشته که نمونه بارز آنرا می توان  اجرای طرح عظیم مسکن مهر و خانه دار کردن مردم نام برد.
 وی با بیان اینکه هر بانک باید 80درصد منابع خود را تسهیلات پرداخت نماید از پرداخت 7 برابری ظرفیت موجود در استان خبر داد و آنرا نشانه توجه مدیران ارشد بانک به مردم استان ذکر کرد .
مدیر شعب استان به 300میلیارد مطالبات معوق استان اشاره و خواستار توجه و تاکید مدیران دستگاههای اجرایی استان جهت بازگشت این تسهیلات به چرخه بانک جهت پرداخت مجدد تسهیلات و هم چنین بیان این مسیله توسط امام جمعه ایلام در خطبه های نماز جمعه شد.  
آخرین بروزرسانی 1394/11/19