تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان :

تفکر و دیدگاه مسیولان شعبه باید یک دیدگاه متفاوت و کلی باشد

به منظور بررسی راههای جذب منابع و تحقق اهداف تا پایان سال و ارایه راهکارهای لازم ، نشستی با حضور معاونین شعب، روسای دوایر و مسیولان مدیریت استان برگزار شد.
به منظور بررسی راههای جذب منابع و تحقق اهداف تا پایان سال و ارایه راهکارهای لازم ، نشستی با حضور معاونین شعب، روسای دوایر و مسیولان مدیریت استان برگزار شد.
در این نشست که در محل ساختمان مدیریت برگزار شد ، صید محمد نصرالهی- مدیر شعب استان ایلام - طی سخنانی بر استفاده صحیح از زمان باقی مانده تا پایان سال و افزایش میزان سهم سپرده ها از بازار استان توسط شعب تاکید کرد.
مدیر شعب استان با اشاره به بازنگری کلی همکاران نسبت به مقوله بازاریابی ،بر شناسایی قابلیت هاو توانمندیها ، جذب مشتریان جدید ، ارایه خدمات مطلوب تاکید و تصریح کرد: هر زمانی که همکاران تلاش نموده و فعل خواستن را صرف کرده اند ، شاهد رشد منابع بوده ایم که انتظارداریم همکاران با استفاده مطلوب از زمان باقی مانده تا پایان سال نسبت به تحقق اهداف و ارتقای جایگاه بانک در بین سایر مدیریتها بکوشند.
وی استفاده هدفمند و برنامه ریزی شده از ابزارهای موجود ، معرفی طرحهای جدید بانک ،شناسایی و رتبه بندی مشتریان و بازارها را از عوامل مهم دستیابی به اهداف دانست.
نصرالهی با اشاره به لزوم جدیت در بازاریابی گفت: تفکر و دیدگاه رییس یا معاون شعبه باید نسبت به بحث جذب منابع وتحقق اهداف شعبه ، یک دیدگاه متفاوت و کلی باشد ، مسیولان شعبه بایدبا بررسی نکات کلیدی،برگزاری جلسات، رفع نواقص ،کارگروهی و برنامه ریزی، زمینه های تقویت و رشد شعبه را فراهم سازند .
مدیر شعب استان هم چنین برتکریم ارباب رجوع ، صداقت در رفتار و گفتار ، انجام صحیح امور ، تسریع در کار ،پوشش مناسب ، صرفه جویی و استفاده مناسب از امکانات تاکید نمود. 
در ادامه این جلسه جعفر قیصر زاده - معاون مدیر شعب استان با بیان اینکه اگر کارتان را با انگیزه شروع کنید آن وقت است که توانایی انجام دادن آن کار به دنبالش می آید افزود:ما می خواهیم تغییر کنیم و این تغییر نیازمند شروع جدید و برنامه جدید است.
 ایشان با اشاره به تاکیدات مدیران عالی بانک در خصوص ورود بانک به بخش های مختلف تجاری ، تولیدی ، بازرگانی ، صنعت و پرداخت تسهیلات به فعالان اقتصادی،افزود: شعب می توانند با شناسایی، تهیه لیست، برنامه ریزی و مراجعه حضوری به این افراد ، سازمانها و شرکت ها، نسبت به معرفی حسابها و خدمات بانک مسکن بکوشند.
 وی تصریح کرد : باید نگاه و تفکر همکاران و مردم به بانک مسکن به عنوان یک بانک صرفا تخصصی در بخش مسکن تغییر کند و همکاران باید با استفاده از توانایی ها، توسعه روابط و مذاکرات بازاریابی ورود به بخش تجاری را مد نظر قرار دهند.
 قیصر زاده در ادامه به مزیتهای رقابتی بانک مسکن و امتیازات ویژه حسابهای بانک پرداخت و گفت : از لحاظ سود دهی و خدمات ،همواره بانک مسکن با معرفی یک یا چند حساب ویژه جزی بانکهای بوده که امتیازات و منافع خاصی را به مشتریان خود داده است و می طلبد که همکاران با معرفی و تبلیغات مناسب نسبت به آگاه سازی مردم به جهت جذب منابع بکوشند.
وی در ادامه با اشاره به آمار منابع و مصارف و رشد مناسب جذب منابع طی دو ماه اخیر، بر کاهش مطالبات معوق تاکیدو اظهار داشت : توفیق در تحقق اهداف در صورت توازن بین وصول مطالبات معوق و جذب منابع شکل خواهد گرفت .
 ایشان با تاکید بر اینکه بدست آوردن سهم بیشتر از بازار نیازمند تلاش و برنامه می باشد خطاب به همکاران گفت: سعی کنید با برنامه ریزی و بصورت هدفمند روزی یک الی دو ساعت از شعبه خارج و با بررسی وضعیت بازارهای پیرامون خود به جذب مشتریان جدید بکوشید.
 معاون مدیر شعب استان نیروی انسانی توانمند و فعال را مهمترین عامل جذب و حفظ منابع و تحقق اهداف دانست و عدم توجه به این سرمایه را باعث شکست دانست.
در بخش دیگری از این نشست مهدی جمالوندی - رییس دایره فناوری و اطلاعات مدیریت - با بررسی عملکرد شعب طی دو ماه اخیر شعب بدره ، مادر ، و مهران را در بحث جذب منابع ،شعب مرکزی ایلام ، دره شهر و کشوری در بخش صندوق مسکن یکم ،شعب مرکزی ، دهلران و کشوری در بحث صندوق آباد را به عنوان شعب برتر معرفی نمود.
هم چنین در بخش میزان عملکرد پرداختی دستگاههای خود پرداز ، بیشترین میزان پرداخت طی مدت زمان یاد شده به ترتیب مربوط به مادر ، کشوری و بلوار دانشجو عنوان شد. 
وی هم چنین 25 در صد کل تسهیلات پرداختی و 43 درصد منابع پرداختی در بخش ساختمان شبکه بانکی استان را مربوط به بانک مسکن استان ایلام ذکر کرد که در هر دو بخش رتبه اول شبکه بانکی را داریم.
  در پایان این جلسه معاونین شعب به بیان مسایل و مشکلات پرداختند که پاسخ لازم توسط مدیر ، معاون مدیر شعب استان و روسای دوایر مدیریت ارایه شد.
آخرین بروزرسانی 1395/3/4